Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Новини Жашківської районної ради

---

День людей похилого віку відзначили на Жашківщині

Дата створення: 15:09 02.10.2018

Другий місяць осені почався з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Саме в цей день голова районної ради Світлана Волошенюк  відвідала Жашківське стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Жашківського району, де звертаючись до  підопічних закладу, вручила їм подарункові набори  з побажаннями міцного здоров’я, щастя, благополуччя, душевної радості та довгих років життя, а також наголосила на тому, що піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого району і держави.

Відбулась Всеукраїнська нарада – семінар для представників органів місцевого самоврядування

Дата створення: 15:16 19.09.2018

13 вересня, завершилась офіційна частина Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, що організувала Українська асоціація районних та обласних рад. Нарада проходила в місті Затока Одеської області та тривала три дні з 11 по 13 вересня.

Відбулось засідання апартаної наради РДА

Дата створення: 15:24 18.09.2018

            18 вересня в залі засідань районної ради відбулось засідання апаратної наради РДА під керівництвом заступника голови РДА Юрія Барабаша,  за участю голови районної ради Світлани Волошенюк, керівників підприємств, установ, організацій, сільських голів, керівників структурних підрозділів РДА, ЗМІ.

День рятівника урочисто відзначили на Жашківщині

Дата створення: 11:30 17.09.2018

17 вересня в залі засідань районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня рятівника. В заходах взяли участь представники районної та міської влади,   особовий склад  районного управління ДСНС України в Черкаській області, громадськість.  

Відбулись урочисті заходи з нагоди Дня підприємця

Дата створення: 15:23 31.08.2018

31 серпня в залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця.

Іловайський котел: на Жашківщині вшанували пам'ять загиблих

Дата створення: 15:56 29.08.2018

Сьогодні в місті Жашкові за участю представників районної та міської влади, трудових колективів, громадськості,  відбулись жалобні заходи з нагоди четвертої річниці Іловайської трагедії.          

Відбулась позачергова двадцять сьома сесія районної ради сьомого скликання

Дата створення: 14:42 29.08.2018

29 серпня в залі засідань районної ради під керівництвом Світлани Волошенюк відбулась позачергова двадцять сьома сесія районної ради сьомого скликання.

Обрано нового голову Жашківської районної ради

Дата створення: 14:16 09.08.2018

         8 серпня  в сесійній залі районної ради відбулось засідання чергової двадцять шостої сесії районної ради.  В засіданні взяла участь помічник – консультант народного депутата України Валентина Ничипоренка – Марія Король, голова РДА Сергій Бойко, керівники підприємств, установ організацій, сільські голови, громадськість, ЗМІ.