Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Новини Жашківської районної ради

---

Відбувся урочистий мітинг з нагоди визволення Жашкова від німецько-фашистських загарбників

Дата створення: 08:23 07.01.2018

Із 6 на 7 січня (а за деякими дослідженнями 5 січня) 1944 року було звільнено Жашків від фашистських окупантів окупантів.  Окупація Жашківського району тривала 964 дні – більше двох років мордування, винищення мирного населення, розкрадання родючих чорноземів, паплюження національних культурних надбань. Загалом жашківців загинуло у цій війні біля чотирьох тисяч. За приблизними підрахунками, загарбники вивезли із Жашківщини 4,5 тисячі юнаків і дівчат.

До відома депутатів районної ради! З нового року розпочався черговий етап е-декларування!

Дата створення: 08:52 03.01.2018

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Відбулось перше пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Жашківської районної ради

Дата створення: 12:29 26.12.2017

          22 грудня  під головуванням голови районної ради  Максима Салія, в сесійній залі районної ради відбулось перше пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії  районної ради. В засіданні взяв участь голова РДА Сергій Бойко, керівники підприємств, установ організацій, сільські голови, громадськість, ЗМІ.

На Жашківщині відзначили день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 16:52 14.12.2017

Сьогодні в місті Жашкові, біля пам’ятного знаку Чорнобиля відбувся мітинг з нагоди дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Звернення голови районної ради Салія М.Г. до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата створення: 15:57 14.12.2017

14 грудня щорічно в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме 14 грудня 1986 року було завершено будівництво  саркофага над зруйнованим  четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Минають роки, але в серцях людей і досі звучить відлуння тих трагічних подій і ми ніколи не забудемо за самопожертву героїв - ліквідаторів.

Відбулось засідання постійної комісії районної ради

Дата створення: 15:13 14.12.2017

14 грудня 2017  в сесійній залі районної ради  відбулось   засідання постійної комісії районної ради з питань роботи АПК, соціального розвитку села, земельних відносин, екології, природоохоронних заходів приватної власності, підприємницької та інвестиційної діяльності, торгівлі, захисту прав споживачів та побутового обслуговування населення.

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я, материнства і дитинства, соціального забезпечення населення

Дата створення: 16:48 13.12.2017

13 грудня в сесійній залі районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я, материнства і дитинства, соціального забезпечення населення.

Голова районної ради Максим Салій взяв участь в засіданні апаратної наради РДА

Дата створення: 16:35 13.12.2017

13 грудня в сесійній залі районної ради під керівництвом Сергія Бойка відбулось засідання апаратної наради РДА. В засіданні взяв участь голова районної ради Максим Салій, заступник голови РДА Юрій Барабаш, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, завідуючі фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій сіл району, керівники  структурних  підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району, засоби масової інформації . 

День місцевого самоврядування відзначили на Жашківщині

Дата створення: 09:50 08.12.2017

7 грудня в сесійній залі районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди дня місцевого самоврядування на які зібрались депутати рад усіх рівнів, представники місцевого самоврядування району та міста.

Вітання голови Жашківської районної ради Салія М.Г. з Днем місцевого самоврядування

Дата створення: 11:45 06.12.2017

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Сердечно вітаю всіх працівників органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад із професійним святом!