Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Графік особистого прийому громадян депутатами районної ради

 

Графік особистого прийому громадян

депутатами районної ради VIІ    скликання

п/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Адреса приймальні

Дні і години прийому

1

Анопрієнко Володимир Михайлович

 м.Жашків, вул. Соборна,15

2-ий, 4-ий вівторок місяця, з 10.00-12.00

2. Верболоз Наталія Григорівна с.Нова Гребля, приміщення сільської ради

перший віторок місяця      9.00 12.00 

3

Волошенюк Світлана Анатоліївна

вул.Захисників України,19, приміщення районної ради

понеділок з 8.00-13.00

4

Голобородько Оксана Василівна

с.Кривчунка, адмінприміщеня сільської ради

1-а середа місяця з 9.00-12.00

5

Голуб Павло Тарасович

с.Сабадаш, адмінприміщення ТОВ «Сабадаш-Агро»

 2-ий четвер місяця з 11.00-14.00

6

Данченко Євгеній Михайлович

м.Жашків, вул.Перемоги, 2

 понеділок-п’ятниця з 9.00-17.00

7

Дергалюк Микола Іванович

с.Тихий Хутір, адмінприміщення сільської ради

3-ій четвер місяця, з 9.00-12.00

8

Даценко Ольга Вікторівна

с Зелений Ріг, приміщення сільської ради

перша п"ятниця місяця       з 15.00-16.00

9

Загребельна Галина Іванівна

м.Жашків, вул.Захисників України, 17, адмінприміщення фінансового управління РДА

 4-та п’ятниця місяця, з 9.00-13.00

10

Загородній Віктор Іванович

м.Жашків, вул.Перемоги, приміщення райагробуду

перший понеділок місяця   з 9.00-12.00

11

Котко Михайло Григорович

с.Вороне, адмінприміщення ПСП «Відродження»

щовівторка з 10.00-12.00

12

Лещенко Роман Миколайович

с.Побійна, адмінприміщення ТОВ «Прогрес»

щоп’ятниці з 14.00-18.00

13

Мазур Людмила Михайлівна

м.Жашків, адмінприміщення районної ради

щосереди з 8.00-13.00

14

Маринкевич Сергій Миколайович

с.Безпечна, адмінприміщення сільської ради

1-а середа місяця з 10.00-12.00

15

Моткалюк Михайло Володимирович

с.Сорокотяга, адмінприміщення сільської ради

1-ий вівторок місяця, з   9.00-11.00

16 Маляр Дмитро Петрович  м.Жашків, вул.Перемоги,10

1-а п’ятниця місяця

 з 9.00-10.00

17

Орищук Олександр Петрович

с.Скибин, адмінприміщення сільської ради

 1-ий понеділок місяця, з 9.00-13.00

18

Онищук Геннадій Вікторович

с.Леміщиха, вул.Радгоспна, 7, адмінприміщення ПСП «Аскольд-Агро»

 понеділок-п’ятниця з 8.00-16.00

19

Остропільський Олег Іванович

с.Червоний Кут, адмінприміщення ТОВ «Березино», вул. Радгоспівська, 11

2, 3-й вівторок місяця з 10.00-12.00

20

Присяжнюк Василь Олександрович

с.Тинівка, адмінприміщення ПСП «Добробут»

2-й вівторок місяця з 10.00-12.00

21

Приходько Констянтин Миколайович

м.Жашків, вул.Костромська,19, зал засідань районної ради

1-ша п’ятниця місяця з 10.00-12.00

22 Піддубняк Юрій Іванович с.Олександрівка, приміщення Олександрівської школи перша середа місяця з         9.00-12.00

23

Ремінна Тетяна Миколаївна

с.Сорокотяга, адмінприміщення контори, вул.Каштанова,25

3-тя субота місяця з 10.00-12.00

24

Романюк Сергій Іванович

м.Жашків, зал засідань районної ради

1-ий четвер місяця, з 15.00-16.00

25

Салій Максим Григорович

 

 

26 Соболенко Людмила Миколаївна с.Пугачівка, приміщення Пугачівської амбулаторії щовівторка з 9.00-12.00

27

Сібірцев Віктор Анатолійович

с.Королівка , адмінприміщення сільської ради

1-ша середа місяця, з 10.00-14.00

28

Стадник Валентин Іванович

с.Вільшанка, адмінприміщення сільської ради

щовівторка з 10.00-13.00

29

Сторожук Олександр Миколайович

м.Жашків, вул. Садова, 56а

Понеділок-пятниця з 10.00-13.00

30

Усатий Анатолій Миколайович

с.Безпечна , адмінприміщення сільської ради

4-а п’ятниця місяця з 10.00-12.00

31

Чапрак Юрій Вікторович

м.Жашків, вул. Промислова,1, адмінприміщення УкрАгроНПК

щопонеділка з 10.00-12.00

32

Шарлай Володимир Іванович

м.Жашків, вул.Залізнична 5а;

 

понеділок-п’ятниця з 10.00-17.00

 

33

Швець Василь Якович

с.Тетерівка, адмінприміщення сільської ради

щовівторка з 10.00-13.00

34

Шелестовський Віталій Григорович

с.Марійка, адмінприміщення сільської ради

2-а, 3-а п’ятниця місяця з 15.00-17.00