Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Оголошення

Оголошення

18 грудня 2018 о 10.00 в залі засідань районної ради відбудеться чергова 30 сесія районної ради сьомого скликання.

На порядок денний виносяться наступні питання:

 1.Про внесення змін до рішення районної ради від 14.06.2017 №14-9/VII «Про створення наглядової ради комунального підприємства «Енергія росту» Жашківської районної ради»

2.Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу

3. Про утворення комісії з вивчення питання передачі об’єктів комунальної власності

4.Про хід виконання рішення від 27.01.2015 №34-1/VІ, «Про районну комплексну програму «Турбота» на 2015-2020 роки»

5. Про хід виконання рішення від 17.03.2016  №5-38/VІІ, «Про програму створення зручних та доступних умов реалізації юридичними та фізичними особами права на одержання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації в Жашківському районі на 2016-2020 роки».

 6.Про хід виконання рішення від 17.03.2016  №5-19/VІІ, «Про районну програму енергоефективності та енергозбереження у Жашківському районі на 2016-2019 роки»

7. Про хід виконання рішення від 19.05.2016  №6-17/VІІ, «Про районну програму із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2016-2018 роки»

8. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту районної комунальної власності (частини нежитлового приміщення Жашківської ЦБС)

9. Про передачу майна районної комунальної власності у комунальну власність Безпечнівської сільської ради

10. Про план роботи районної ради на 2019 рік

        

Оголошення 

       На виконання рішення районної ради «Про надання погодження  відділу освіти Жашківської районної державної адміністрації на передачу в оренду на конкурсних засадах майна районної комунальної власності» від 03.10.2018 року №28-17/VІІ відділ освіти оголошує про  намір передачі в оренду на конкурсних засадах частини приміщення котельні Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області площею 96,0 кв.м, розміщеного за адресою: Жашківський район, село Олександрівка, вулиця Ігоря Холо, 1.

     Кінцевий термін прийняття заяв – 7 листопада 2018 року за адресою: вул.Соборна,56, м.Жашків, Черкаська обл., 19200. (Відділ освіти Жашківської районної державної адміністрації).

 

ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу

 

«29.10.2018  о 9.00 в залі засідань Жашківської районної ради буде проведено конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості комунального майна.

Об’єкт оцінки, мета:

- з метою визначення розміру орендної плати за перший (базовий) місяць:

орендодавець  – КП «Енергія росту»:

модульна котельня, розташована на території Вороненського ЗЗСО Жашківської районної ради Черкаської області за адресою: Жашківський район, с.Вороне, вул.Миру, 67;

Кінцевий термін подання конкурсної документації 22.10.2018 до 17.00.

Претенденти подають до комісії конкурсну  документацію в запечатаному конверті,  на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс»  із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

     До підтвердних  документів належать:

     - заява про  участь  у  конкурсі  за встановленою формою;

     - копії установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

     - копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

     - письмові згоди  оцінювачів,  яких  буде  додатково   залучено претендентом  до  проведення  робіт  з  оцінки  майна та підписання звіту про  оцінку майна, завірені їхніми 
особистими  підписами,  а  також   копії   кваліфікаційних документів оцінювачів;

    - копія сертифіката  суб'єкта  оціночної  діяльності,  виданого претенденту Фондом державного майна України;

     - інформація про претендента (документ,  який містить відомості про  претендента  щодо  його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

     - згода на обробку персональних даних.

     Конкурсна пропозиція претендентів  подається  в  запечатаному конверті і  має містити:

-  пропозицію  щодо  ціни  виконання робіт, окремо зазначити вартість рецензії  на звіт про експертну оцінку нерухомості;

-  пропозицію щодо строку виконання  робіт всіх об’єктів (у  календарних днях).

Вимоги до претендентів:

     відповідна кваліфікація оцінювачів, що має підтверджуватися   чинними кваліфікаційними документами  оцінювачів (кваліфікаційне свідоцтво) та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності);

     досвід суб'єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки майна, зокрема подібного майна;

     перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання  звіту  про  оцінку  майна,  їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна, та їх письмові згоди.

         За додатковою інформацією та для подання документів звертатися до Жашківської районної ради:

         адреса: 19200, місто Жашків, вул. Захисників України, 19,

 телеф.: 6-11-55, 6-11-56.»

Оголшення

КП «Енергія росту» Жашківської районної ради оголошує про намір передати в оренду модульну котельню за адресою: Жашківський район с.Вороне, вул. Миру, 67.

На цей час в оренді, у заставі та податковій заставі не перебуває.

Кінцевий термін прийняття заяв – 26 жовтня  2018 року, за адресою: м.Жашків вул.Шевченка, 50  КП «Енергія росту» (керівник).

Оголошення

 «Відповідно до рішення районної ради від 24.04.2018 № 23-9/УІІ «Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області» , п.5.6, 6.3, 6.4 Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області», затвердженого рішенням районної ради від 24.04.2018 № 23-9/УП, наказу Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області від 20.08.2018 № 1 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи ’’Інклюзивно- ресурсний центр” Жашківської районної ради» Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця ІРЦ:

-учителя-олігофренопедагога.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області знаходиться за адресою: 19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул..Соборна, 56.

Умови оплати праці педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області: посади педагогічних працівників Центру прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) ЗШШОзсЗка переліком педагогічних посад), заробітна плата складається: із поєадоводада окладу, надбавок від посадового окладу, доплата та надбавка за вислугу років.

Вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Дефектологія».

1.1. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

-       копію паспорта громадянина України;

-       письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у

довільній формі;

-       копію трудової книжки;

-       копії документів про освіту з додатками, присвоєння вченого звання,

присудження наукового ступеня;

-       письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Реєстрація документів від претендента на заміщення вакантної посади здійснюється Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області (19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул.Соборна, 56).

Строк подання документів - до 12 жовтня 2018 року.

У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претендентом на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускається.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного письмового іспиту та проведення співбесіди, які проводяться за напрямами:

-знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

-знання основ спеціальної педагогіки.

Конкурс відбудеться у приміщенні відділу освіти райдержадміністрації (19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул.Соборна, 56): 16 жовтня о 10.00 год. — письмовий кваліфікаційний іспит, 17 жовтня - о 10.00 год. - співбесіда.

Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційних сайтах Жашківської районної ради та відділу освіти райдержадміністрації.

За додатковою інформацією про проведення конкурсного відбору звертатись до Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області (19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул.Соборна, 56), Мазур Михайло Михайлович, тел.: 0961657211.

 

___________________________________ 

Анкета визначення доступності до будівель і приміщень з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

_________________________________________________________________________________________________________

Копії рішень Кривчунської сільської ради №33-6/VI від 20.07.2018 та № 33 - 7/VII від 20.07.2018 р.

 

 

--------------------------------------------------------------------

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету     Паспорт бюджетних програм місцевого бюджету станом 9.10.2018