Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Оголошення

 

 

Оголошення 

       На виконання рішення районної ради «Про надання погодження  відділу освіти Жашківської районної державної адміністрації на передачу в оренду на конкурсних засадах майна районної комунальної власності» від 03.10.2018 року №28-17/VІІ відділ освіти оголошує про  намір передачі в оренду на конкурсних засадах частини приміщення котельні Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області площею 96,0 кв.м, розміщеного за адресою: Жашківський район, село Олександрівка, вулиця Ігоря Холо, 1.

     Кінцевий термін прийняття заяв – 7 листопада 2018 року за адресою: вул.Соборна,56, м.Жашків, Черкаська обл., 19200. (Відділ освіти Жашківської районної державної адміністрації).

 

ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу

 

«29.10.2018  о 9.00 в залі засідань Жашківської районної ради буде проведено конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості комунального майна.

Об’єкт оцінки, мета:

- з метою визначення розміру орендної плати за перший (базовий) місяць:

орендодавець  – КП «Енергія росту»:

модульна котельня, розташована на території Вороненського ЗЗСО Жашківської районної ради Черкаської області за адресою: Жашківський район, с.Вороне, вул.Миру, 67;

Кінцевий термін подання конкурсної документації 22.10.2018 до 17.00.

Претенденти подають до комісії конкурсну  документацію в запечатаному конверті,  на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс»  із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

     До підтвердних  документів належать:

     - заява про  участь  у  конкурсі  за встановленою формою;

     - копії установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

     - копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

     - письмові згоди  оцінювачів,  яких  буде  додатково   залучено претендентом  до  проведення  робіт  з  оцінки  майна та підписання звіту про  оцінку майна, завірені їхніми 
особистими  підписами,  а  також   копії   кваліфікаційних документів оцінювачів;

    - копія сертифіката  суб'єкта  оціночної  діяльності,  виданого претенденту Фондом державного майна України;

     - інформація про претендента (документ,  який містить відомості про  претендента  щодо  його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

     - згода на обробку персональних даних.

     Конкурсна пропозиція претендентів  подається  в  запечатаному конверті і  має містити:

-  пропозицію  щодо  ціни  виконання робіт, окремо зазначити вартість рецензії  на звіт про експертну оцінку нерухомості;

-  пропозицію щодо строку виконання  робіт всіх об’єктів (у  календарних днях).

Вимоги до претендентів:

     відповідна кваліфікація оцінювачів, що має підтверджуватися   чинними кваліфікаційними документами  оцінювачів (кваліфікаційне свідоцтво) та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності);

     досвід суб'єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки майна, зокрема подібного майна;

     перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання  звіту  про  оцінку  майна,  їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна, та їх письмові згоди.

         За додатковою інформацією та для подання документів звертатися до Жашківської районної ради:

         адреса: 19200, місто Жашків, вул. Захисників України, 19,

 телеф.: 6-11-55, 6-11-56.»

Оголшення

КП «Енергія росту» Жашківської районної ради оголошує про намір передати в оренду модульну котельню за адресою: Жашківський район с.Вороне, вул. Миру, 67.

На цей час в оренді, у заставі та податковій заставі не перебуває.

Кінцевий термін прийняття заяв – 26 жовтня  2018 року, за адресою: м.Жашків вул.Шевченка, 50  КП «Енергія росту» (керівник).

Оголошення

 «Відповідно до рішення районної ради від 24.04.2018 № 23-9/УІІ «Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області» , п.5.6, 6.3, 6.4 Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області», затвердженого рішенням районної ради від 24.04.2018 № 23-9/УП, наказу Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області від 20.08.2018 № 1 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи ’’Інклюзивно- ресурсний центр” Жашківської районної ради» Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця ІРЦ:

-учителя-олігофренопедагога.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області знаходиться за адресою: 19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул..Соборна, 56.

Умови оплати праці педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області: посади педагогічних працівників Центру прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) ЗШШОзсЗка переліком педагогічних посад), заробітна плата складається: із поєадоводада окладу, надбавок від посадового окладу, доплата та надбавка за вислугу років.

Вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Дефектологія».

1.1. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

-       копію паспорта громадянина України;

-       письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у

довільній формі;

-       копію трудової книжки;

-       копії документів про освіту з додатками, присвоєння вченого звання,

присудження наукового ступеня;

-       письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Реєстрація документів від претендента на заміщення вакантної посади здійснюється Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області (19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул.Соборна, 56).

Строк подання документів - до 12 жовтня 2018 року.

У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претендентом на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускається.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного письмового іспиту та проведення співбесіди, які проводяться за напрямами:

-знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

-знання основ спеціальної педагогіки.

Конкурс відбудеться у приміщенні відділу освіти райдержадміністрації (19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул.Соборна, 56): 16 жовтня о 10.00 год. — письмовий кваліфікаційний іспит, 17 жовтня - о 10.00 год. - співбесіда.

Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційних сайтах Жашківської районної ради та відділу освіти райдержадміністрації.

За додатковою інформацією про проведення конкурсного відбору звертатись до Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області (19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул.Соборна, 56), Мазур Михайло Михайлович, тел.: 0961657211.

 

___________________________________ 

Анкета визначення доступності до будівель і приміщень з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

_________________________________________________________________________________________________________

Копії рішень Кривчунської сільської ради №33-6/VI від 20.07.2018 та № 33 - 7/VII від 20.07.2018 р.

 

 

--------------------------------------------------------------------

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету     Паспорт бюджетних програм місцевого бюджету станом 9.10.2018