Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Новини Жашківської районної ради

---

Голова Жашківської районної ради Світлана Волошенюк з робочим візитом відвідала центр національно-патріотичного виховання

Дата створення: 15:54 11.10.2018

11 жовтня голова Жашківської районної ради Світлана Волошенюк з робочим візитом відвідала центр  національно-патріотичного виховання Жашківської районної ради Черкаської області та зустрілась з керівником закладу – Миколою  Мусієнком.

Голова Жашківської районної ради Світлана Волошенюк взяла участь в засіданні колегії районної державної адміністрації

Дата створення: 17:17 10.10.2018

10 жовтня під керівництвом першого заступника голови РДА Юрія Барабаша в сесійній залі районної ради відбулось засідання колегії  райдержадміністрації.

Головою Жашківської районної ради Світланою Волошенюк проведено робочу зустріч із співробітниками Жашківського відділення поліції ГУНП в Черкській області

Дата створення: 17:02 10.10.2018

9 жовтня головою Жашківської районної районної ради Світланою Волошенюк було проведено робочу зустріч  по питанню співпраці районної влади із  Жашківським відділенням поліції ГУНП в Черкаській області.

День працівників освіти відсвяткували на Жашківщині

Дата створення: 08:44 08.10.2018

5  жовтня в Жашківському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

День людей похилого віку відзначили на Жашківщині

Дата створення: 15:09 02.10.2018

Другий місяць осені почався з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Саме в цей день голова районної ради Світлана Волошенюк  відвідала Жашківське стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Жашківського району, де звертаючись до  підопічних закладу, вручила їм подарункові набори  з побажаннями міцного здоров’я, щастя, благополуччя, душевної радості та довгих років життя, а також наголосила на тому, що піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого району і держави.

Відбулась Всеукраїнська нарада – семінар для представників органів місцевого самоврядування

Дата створення: 15:16 19.09.2018

13 вересня, завершилась офіційна частина Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, що організувала Українська асоціація районних та обласних рад. Нарада проходила в місті Затока Одеської області та тривала три дні з 11 по 13 вересня.

Відбулось засідання апартаної наради РДА

Дата створення: 15:24 18.09.2018

            18 вересня в залі засідань районної ради відбулось засідання апаратної наради РДА під керівництвом заступника голови РДА Юрія Барабаша,  за участю голови районної ради Світлани Волошенюк, керівників підприємств, установ, організацій, сільських голів, керівників структурних підрозділів РДА, ЗМІ.

День рятівника урочисто відзначили на Жашківщині

Дата створення: 11:30 17.09.2018

17 вересня в залі засідань районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня рятівника. В заходах взяли участь представники районної та міської влади,   особовий склад  районного управління ДСНС України в Черкаській області, громадськість.  

Відбулись урочисті заходи з нагоди Дня підприємця

Дата створення: 15:23 31.08.2018

31 серпня в залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця.