Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Новини Жашківської районної ради

---

Відбулось засідання апаратної наради РДА

Дата створення: 13:04 26.06.2018

26 квітня в сесійній залі районної ради під керівництвом голови РДА Сергія Бойка, за участю: заступника голови районної ради Людмили Мазур, сільських голів, голів об’єднаних територіальних громад, керівників підприємств, установ, організацій району, засобів масової інформації   відбулось засідання апаратної наради РДА.

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету і фінансів та роботи галузей народного господарства та з питань освіти, культури, засобів масової інформації, духовності, молодіжної політики та спорту

Дата створення: 14:25 20.06.2018

20 червня відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань  планування, бюджету і фінансів та роботи галузей народного господарства та з питань освіти, культури, засобів масової інформації, духовності, молодіжної політики та спорту.

День медичного працівника відзначили на Жашківщині

Дата створення: 08:32 18.06.2018

        15 червня в Жашківському районному будинку культури відбулись урочистості  з нагоди дня медичного працівника. В заході взяли участь представники районної та міської влади, очільники та працівники медичних закладів району, громадськість.

НА ЖАШКІВЩИНІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ВИЇЗНИЙ ТЕМАТИЧНИЙ КОРОТКОСТРОКОВИЙ СЕМІНАР

Дата створення: 09:44 15.06.2018

14 червня 2018 року у Жашківській райдержадміністрації відбувся виїзний тематичний короткостроковий семінар «Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем», організований Черкаським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Участь у семінарі взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, заступник голови районної ради Людмила Мазур, керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Врочинська, керівники та спеціалісти апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад. 

Відбулось друге пленарне засідання 23 сесії та чергова 24 сесія Жашківської районної ради

Дата створення: 14:28 13.06.2018

12 червня в залі засідань районної ради відбулось друге пленарне засідання 23 сесії та чергова 24 сесія  районної ради.

В рамках підготовки до чергової 24 сесії районної ради відбулось засідання президії та постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів та роботи галузей народного господарства

Дата створення: 14:14 12.06.2018

11 червня відбулось засідання президії районної ради . Президією погоджено відповідні проекти рішень та порядок денний чергової  24 сесії районної ради.