Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Новини Жашківської районної ради

---

Відбулась постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, духовності, молодіжної політики та спорту

Дата створення: 09:06 22.06.2017

21   червня відбулась постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, духовності, молодіжної політики та спорту. В засіданні комісії взяв участь голова районної ради Максим Салій, голова РДА Сергій Бойко, міський голова Ігор Цибровський, депутати районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради, трудовий колектив Жашківського районного будинку культури.

На 78 році життя перестало битися серце відомого земляка, Двічі Героя Соціалістичної праці Омеляна Никоновича Парубка

Дата створення: 16:34 21.06.2017

Жашківська районна рада та й увесь Жашківський район в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Парубка Омеляна Никоновича, двічі Героя Соціалістичної Праці, кавалера трьох орденів Леніна, орденів Жовтневої Революції і "Знак Пошани", лауреата Державної премії СРСР, лауреата премії Ленінського комсомолу, Народного депутата СРСР, народного депутата України 4 скликань, депутата Черкаської обласної ради VI скликання.

5 жителів Жашківщини затримали за розповсюдження наркотиків

Дата створення: 08:15 21.06.2017

Слідчий відділ прокуратури Черкаської області спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито діяльність групи осіб, які займались незаконним розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин на території області. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.  Так, у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у великих розмірах), у порядку ст. 208 КПК України затримано 5 жителів Жашківського району за здійснення діяльності у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин

День медичного працівника урочисто відзначили на Жашківщині

Дата створення: 10:48 19.06.2017

       16 червня в Жашківському районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди дня медичного працівника. В заході взяли участь представники районної та міської влади, очільники та працівники медичних закладів району, громадськість.

На сесії Жашківської районної ради депутати працювали конструктивно

Дата створення: 12:21 15.06.2017

        14 червня в сесійній залі районної ради відбулось засідання чергової чотирнадцятої сесії районної ради. В засіданні взяла участь помічник – консультант народного депутата України Валентина Ничипоренка – Марія Король, голова РДА Сергій Бойко, керівники підприємств, установ організацій, сільські голови, громадськість, ЗМІ.

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів та роботи галузей народного господарства

Дата створення: 16:42 08.06.2017

        8 червня під головуванням Галини Загребельної відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів та роботи галузей народного господарства.

На загальних зборах жителів села Скибин обговерно питання об'єднання територіальних громад(відео)

Дата створення: 16:13 03.06.2017