Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Новини Жашківської районної ради

---

День місцевого самоврядування відзначили на Жашківщині

Дата створення: 09:50 08.12.2017

7 грудня в сесійній залі районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди дня місцевого самоврядування на які зібрались депутати рад усіх рівнів, представники місцевого самоврядування району та міста.

Вітання голови Жашківської районної ради Салія М.Г. з Днем місцевого самоврядування

Дата створення: 11:45 06.12.2017

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Сердечно вітаю всіх працівників органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад із професійним святом!

На Жашківщині вшанували пам'ять жертв Голодомору

Дата створення: 08:45 27.11.2017

25 листопада ми вшановуємо пам'ять невинно загиблих у роки голодоморів. Голодомор – не просто біль і рана. Це наша спільна пам’ять, спільний біль, бо немає в Україні жодного роду, жодної сім’ї, які б не зачепила ця трагедія.

Відбулась позачергова вісімнадцята сесія Жашківської районної ради

Дата створення: 15:36 23.11.2017

             23 листопада  в сесійній залі районної ради  відбулась позачергова вісімнадцята  сесія  Жашківської районної ради, яку провів її голова  Максим Салій. У роботі пленарного засідання взяв участь голова РДА Сергій Бойко, заступник голови районної ради Людмила Мазур,  керуючий справами районної ради Наталія Цимбал, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадських організацій району, начальники управлінь та відділів РДА,  керівники установ, підприємств та організацій, представники засобів масової інформації.

На Жашківщині відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 18:00 21.11.2017

Сьогодні український народ відзначає День Гідності та Свободи. Це свято вшановує патріотизм і мужність наших співвітчизників, які стали на захист незалежності України. Воно об’єднало дві знакові події - початок Помаранчевої революції та Революції Гідності, які мали доленосне значення для України та українців, коли громадяни з гідністю несли своє прагнення до свободи.

Відбулись засідання постійних комісій та президії районної ради

Дата створення: 14:46 20.11.2017

20 листопада в рамках підготовки до позачергової вісімнадцятої сесії районної ради відбулись  засідання президії та  постійних комісій районної ради з питань:   регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування,правової політики, законності і правопорядку та з питань планування, бюджету і фінансів та роботи галузей народного господарства.

На Жашківщині визволителів України вшанували квітами

Дата створення: 11:14 27.10.2017

           27 жовтня  в місті  Жашкові з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників відбулось урочисте покладання квітів до меморіалу слави. В заході взяли участь ветерани та діти війни, керівники підприємств, установ, організацій, представники районної та міської влади, громадськість, ЗМІ.

Відбулось засідання чергової сесії районної ради

Дата створення: 14:19 12.10.2017

       11 жовтня в сесійній залі районної ради відбулось засідання чергової сімнадцятої сесії районної ради. В засіданні взяли участь керівники підприємств, установ організацій району, сільські голови, громадськість, ЗМІ.  На порядок денний сесії з урахуванням змін і доповнень виносилось 36 питань.   Традиційно це  питання бюджету, комунальної власності, земельні питання, тощо.   Щоб оптимізувати роботу пленарного засідання, було прийнято рішення  пакетного поіменного голосування щодо питань, узгоджених на засіданнях профільних постійних комісій та президії районної ради.  Це питання затвердження технічної документації, про хід виконання вже діючих районних програм, та внесення змін до районних програм.  Були прийняті рішення про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові та заступнику голови районної ради.  Проект рішення  « Про надання погодження на передачу в оренду на конкурсних засадах майна районної комунальної власності відділу освіти Жашківської РДА (частини приміщення Центру національно-патріотичного виховання Жашківської районної ради Черкаської області), депутати не підтримали.  Депутатом районної ради Косенюком О.В. було подано заяву про дострокове припинення повноважень. Депутати підтримали рішення колеги.   Всі питання які виносились на пленарне засідання проходили активне та конструктивне обговорення, за результатами детального вивчення та обговорення кожного, були прийняті відповідні рішення. 

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, правової політики, законності і правопорядку

Дата створення: 15:35 02.10.2017

      2 жовтня під головуванням  Юрія Діхтяря відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, правової політики, законності і правопорядку.

Відбувся інструктивно - методичний тренінг із учасниками виборчого процесу

Дата створення: 12:09 28.09.2017

 28 вересня  в сесійній залі районної ради тренери центру управління навчанням учасників виборчих процесів - Тетяна Ковальчук та Максим Михайлик, провели інструктивно-методичний тренінг для членів виборчих комісій.