Жашківська районна рада

Відбулось перше пленарне засідання сьомої сесії районної ради

Переглядів: 679

18 серпня відбулось перше  пленарне засідання сьомої сесії  Жашківської районної ради , яке провів її голова Максим Салій. У роботі пленарного засідання взяв  участь голова РДА Сергій Бойко, міський голова та сільські голови, представники громадських організацій, начальники управлінь та відділів РДА,  керівники установ, підприємств та організацій, представники засобів масової інформації, громадськість.

Традиційно обговорювались питання внесення змін до бюджету, земельних відносин, комунальної власності, тощо.

Після розгляду депутатських запитів депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Одним з перших на пленарному засіданні розглянуто питання  про звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання делегованих районною радою повноважень за 1 квартал 2016 року, з яким присутніх ознайомив голова РДА Сергій Бойко.

Крім того, було  затверджено звіти про пророблену роботу Жашківським  районним фізкультурно-спортивним клубом «Колос» та Жашківською районною дитячо-юнацькою спортивною школою за 6 місяців 2016 року.

Внесено зміни до вже діючих програм, зокрема: розвитку культури на 2016 рік, мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Жашківського району на 2016 -2020 роки, здоров’я населення Жашківщини на 2016-2017роки , профілактики злочинності в Жашківському районі на 2016-2020 роки, запобігання соціальному сирітству, подолання бездоглядності та безпритульності серед дітей на 2011-2016 роки.

         Заслухано хід виконання вже діючих програм, зокрема: розвитку газети «Жашківщина» та розширення поінформованості населення району на 2013-2017 роки, зайнятості населення Жашківського району на період до 2017 року, «Шкільне харчування» на 2015-2019 роки та затверджено ряд нових: «районну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016-2020 роки та розвитку громадянського суспільства та поінформованості населення на період до 2020 року.

         Народні обранці не підтримали ряд питань із затвердження технічної документації із землеустрою щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, зокрема: ТОВ «Нові продукти» та громадянину Іжку І.П..

 Також депутатами не підтримано жодного проекту – рішення  щодо пониження ступенів загальноосвітніх шкіл.

         Питання щодо   закриття Жашківського міжшкільного навчально – виробничого комбінату депутати вирішили розглянути на другому пленарному засіданні, яке відбудеться 30 серпня 2016 року.

         Всі питання, які виносились на пленарне засідання, проходили досить активне та конструктивне обговорення.

 

 « повернутися до списку новин