Жашківська районна рада

День Гідності та Свободи відзначили на Жашківщині

Переглядів: 709

     

    21 листопада біля пам’ятного знаку героїв небесної сотні відбувся мітинг з нагоди Дня  Гідності та Свободи.  В  заході взяли участь  представники районної та міської влади, трудові колективи, жителі міста та району, громадськість.

          Це свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

Звертаючись до присутніх  заступник голови районної ради Людмила Мазур зазначила, що імена героїв які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, європейського вибору українців,назавжди вкарбовані в героїчні сторінки українського державотворення, вони є прикладом нечуваної мужності та палкого патріотизму для прийдешніх поколінь українців.
          На вічну пам'ять про загиблих майданівців, про тих, хто поліг у боях на східній Україні, прозвучала хвилина мовчання, а до пам’ятного знака були покладені квіти та свічки пам’яті.

Після мітингу з нагоди вшанування подвигу борців за незалежність України  в  центральній районній бібліотеці відбувся захід  інформаційного, просвітницького та виховного характеру «Україна -  понад усе».« повернутися до списку новин