Жашківська районна рада

Відбулось засідання чергової сесії районної ради

Переглядів: 745

       11 жовтня в сесійній залі районної ради відбулось засідання чергової сімнадцятої сесії районної ради. В засіданні взяли участь керівники підприємств, установ організацій району, сільські голови, громадськість, ЗМІ. 
На порядок денний сесії з урахуванням змін і доповнень виносилось 36 питань. 
 Традиційно це  питання бюджету, комунальної власності, земельні питання, тощо. 
 Щоб оптимізувати роботу пленарного засідання, було прийнято рішення  пакетного поіменного голосування щодо питань, узгоджених на засіданнях профільних постійних комісій та президії районної ради. 
Це питання затвердження технічної документації, про хід виконання вже діючих районних програм, та внесення змін до районних програм. 
Були прийняті рішення про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові та заступнику голови районної ради. 
Проект рішення  « Про надання погодження на передачу в оренду на конкурсних засадах майна районної комунальної власності відділу освіти Жашківської РДА (частини приміщення Центру національно-патріотичного виховання Жашківської районної ради Черкаської області), депутати не підтримали. 
Депутатом районної ради Косенюком О.В. було подано заяву про дострокове припинення повноважень. Депутати підтримали рішення колеги. 
 Всі питання які виносились на пленарне засідання проходили активне та конструктивне обговорення, за результатами детального вивчення та обговорення кожного, були прийняті відповідні рішення. « повернутися до списку новин