Жашківська районна рада

На сесії Жашківської районної ради депутати працювали конструктивно

Переглядів: 867

        14 червня в сесійній залі районної ради відбулось засідання чергової чотирнадцятої сесії районної ради. В засіданні взяла участь помічник – консультант народного депутата України Валентина Ничипоренка – Марія Король, голова РДА Сергій Бойко, керівники підприємств, установ організацій, сільські голови, громадськість, ЗМІ.

         На початку пленарного  засідання ради про функціонування Управління ДСНС України у Черкаській області доповів її представник - Анатолій Поєзнік, після чого депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

         Традиційно обговорювались питання бюджету, комунальної власності, земельні питання, тощо.

         Щоб оптимізувати роботу пленарного засідання, на його початку, було прийнято рішення щодо  внесення змін до регламенту Жашківської районної ради, а саме запровадження пакетного поіменного голосування щодо питань, узгоджених на засіданнях профільних постійних комісій та президії районної ради.

         Про інформацію начальника Жашківського відділення Уманського відділу Головного Управління Національної поліції в Черкаській  області Ражева Р.В. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Жашківського  району за 1 квартал  2017 рік присутнім доповів заступник начальника Жашківського відділення Уманського відділу Головного Управління Національної поліції в Черкаській  області Олександр Загарія. За результатами  розгляду вищезазначеного питання, після активного обговорення, депутати проголосували за прийняття резолюції недовіри начальнику Жашківського відділення Уманського відділу Головного Управління Національної поліції в Черкаській  області Ражеву Р.В..

         Також, народні обранці звернулись до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо ситуації, яка склалася на ПАТ «Черкасиобленерго».

          Одноголосно депутати також проголосували за звернення щодо незаконної діяльності грального бізнесу на території району, яке найближчим часом буде направлено до Черкаської обласної прокуратури, Головного Управління Національної поліції в Черкаській області, Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України.

          Крім того, депутати створили наглядову раду комунального підприємства «Енергія росту»Жашківської районної ради  та розглянули питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області, із проекту - рішення якого, депутати виключили ряд земельних ділянок по  селам: Конельські Хутори, Леміщиха, Тихий Хутір.

          Народні обранці  заслухали хід виконання вже діючих районних програм, зокрема стосовно: будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Жашківського району на 2013-2017 роки, розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, покращення умов надання адміністративних послуг та підвищення їх якості в Жашківському районі на 2013-2017 роки, національно-патріотичного виховання молоді в Жашківському районі Черкаської області на 2016-2020 роки.

          Після внесення змін до вже діючих, депутати  затвердили ряд нових районних програм, а саме: розвитку малого та середнього підприємництва та роботи з обдарованою молоддю на 2017 – 2020 роки.

          Проекти рішень щодо внесення змін до програми удосконалення роботи органів виконавчої влади в Жашківському районі на 2016 - 2017 роки та про охорону і підвищення родючості грунтів Жашківського району «Родючість 2017-2020»,  депутати не підтримали.

         Всі питання які виносились на пленарне засідання проходили активне та конструктивне обговорення, за результатами детального вивчення та обговорення кожного, були прийняті відповідні рішення.

 « повернутися до списку новин