Жашківська районна рада

На Жашківщині визволителів України вшанували квітами

Переглядів: 878

           27 жовтня  в місті  Жашкові з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників відбулось урочисте покладання квітів до меморіалу слави. В заході взяли участь ветерани та діти війни, керівники підприємств, установ, організацій, представники районної та міської влади, громадськість, ЗМІ.

         Довідково:

         "В ході Німецько - радянської війни (1941–1945) саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. У ході визволення України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн. осіб, протягом січня 1943 – жовтня 1944 було проведено низку наступальних операцій.

         Завершилося визволення України повним витісненням угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України — Закарпаття, яке відбулося в результаті здійснення радянськими з'єднаннями Четвертого та Першого Українських фронтів Східно-Карпатської наступальної операції. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон України." - джерело Вікіпедія.

 « повернутися до списку новин