Жашківська районна рада

.

Переглядів: 576

  

                  Шановні учасники АТО, ветерани війни,   

                     Збройних Сил України, волонтери!

 

           Вітаю Вас із Днем захисника України!

    Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пресвятої  Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

       У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній  Україні. 

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю, а це не одне покоління українців. Це ветерани, які воювали під час Великої Вітчизняної війни, воїни-миротворці, солдати і офіцери, які сьогодні обороняються наші східні кордони.

      У цей святковий день від щирого серця бажаю всім добра і злагоди, щастя і благополуччя в родинах; здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам та офіцерам.

 Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають всіх  нас на спільну благородну справу- служити народові України!« повернутися до списку новин