Жашківська районна рада

На апаратній нараді РДА розглянуто питання діяльності ПАТ Черкасиобленерго Жашківський район електричних мереж(відео)

Переглядів: 980

         

       На адресу голови Жашківської районної ради Максима Салія надійшло звернення від колективу Жашківського району електричних мереж, в якому йдеться про реальний стан справ на підприємстві та міститься прохання про допомогу.

        Станом на 30 травня цього року загальний борг по заробітній платі перед працівниками Жашківського РЕМУ складає 1 мільйон гривень і передумов для його ліквідації в найближчій перспективі немає. При цьому, для більшості працівників РЕМу заробітна плата є єдиним джерелом доходу. Тож відповідно виникають проблеми із забезпеченням сімей енергетиків найнеобхіднішими життєвими потребами. Як результат, за останній час з підприємства звільнилося 12 висококваліфікованих спеціалістів.

         Крім того, В Жашківського РЕМу відсутні кошти на придбання палива, спецодягу та матеріалів на виконання поточного та аварійного ремонтів. Це означає, що не можна гарантувати стабільного електропостачання населення та субєктів господарської діяльності. Навіть соціально-важливі обєкти – заклади освіти, охорони здоровя та інші можуть залишитися без електричної енергії.  В той же час, навіть за умов, коли на тиждень виділяється 10 літрів бензину, працівники РЕМУ, знаходять можливості для ліквідації аварій.

          Тому на найближчій сесії Жашківської районної ради буде розглянуто  звернення депутатів Жашківської районної ради Черкаської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  щодо ситуації, яка склалася на ПАТ «Черкасиобленерго». Відповідний проект рішення опублікований на сайті Жашківської районної ради.

         Крім того, голова районної ради Максим Салій, звертається до сільських голів, керівників сільськогосподарських та промислових  підприємств, установ і організацій з проханням в міру  можливостей віднайти фінансові та матеріальні ресурси аби допомогти енергетикам району.

         Також, Максим Григорович, звертається до  населення району з розумінням поставитися до ситуації та активно допомагати енергетикам у проведенні розчистки зелених насаджень, які є основною причиною аварій ліній електропередач.

 

         Джерела:  ТРК "Жасмін", Громадсько - політична газета "Жашківщина".

 « повернутися до списку новин