Жашківська районна рада

Майже 820 атовців Черкащини цьогоріч отримали матеріальну допомогу

Переглядів: 909

             На Черкащині гарантовану державою підтримку мають майже 8 тисяч учасників антитерористичної операції, яким встановлено статус учасника бойових дій, та 300 осіб, що мають статус інваліда війни. Також необхідну підтримку отримують 264 члени родин загиблих в АТО бійців.

            – Одним з пріоритетних напрямків в нашій роботі є турбота про учасників антитерористичної операції та їхні сім’ї, – зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало. – Для їхньої належної підтримки та допомоги в області затверджено низку програм. Так, за рахунок коштів обласного бюджету, в рамках обласної комплексної програми «Турбота» цьогоріч надано 410 тис. грн матеріальної допомоги
819 учасникам АТО та 30 тис. грн членам їхніх родин, 8 сім’ям загиблих виплачено одноразову матеріальну допомогу у розмірі 50 тис. грн.

              Нагадаємо, у 2015-2016 роках надано матеріальну допомогу для 6541 учасника АТО та членів їх сімей на загальну суму 3 млн грн та 116 сім’ям загиблих виплачено одноразову матеріальну допомогу у розмірі 50 тис. грн.

Автор статті « повернутися до списку новин