Жашківська районна рада

На сесії Жашківської районної ради депутати працювали конструктивно

Переглядів: 871

           17 березня відбулось   чергове п’яте пленарне  засідання сесії  Жашківської районної ради  сьомого скликання  , яке провів її голова Максим Салій. У роботі пленарного засідання взяли участь представники громадських організацій, начальники управлінь та відділів РДА,  керівники установ, підприємств та організацій, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи депутати хвилиною мовчання вшанували 

пам'ять Дергалюк Світлани Іванівни, дружини депутата районної ради Дергалюка Миколи Івановича.

           Загалом депутати роглянули 43 питання порядку денного.

Традиційно обговорювались питання внесення бюджету, земельних відносин, комунальної власності, тощо.

Одним з перших на пленарному засіданні розглядалось питання про звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання програм економічного і соціального розвитку Жашківського району та делегованих районною радою повноважень за 2015 рік.

            Народні обранці проголосували за направлення звернення від  Жашківської районної ради Черкаської області до Президента України, Прем’єр–міністра України, Голови Верховної ради України щодо поправки до Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік», якою скасовано обов’язковість індексації розміру плати за оренду комунального майна.

            Крім того, депутати заслухали виконання ряду  районних програм, зокрема: здоров’я населення Жашківщини на 2014-2015 роки, комплексну програму медичні кадри на 2011-2015 роки, цільову програму призовна дільниця на 2011-2015 роки, забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки, шкільний автобус на 2011-2015 роки, енергоефективності і енергозбереження у Жашківському районі на 2011-2015 роки та програму забезпечення непрацюючого населення, яке проживає в прогнозованих зонах хімічного забруднення, промисловими засобами захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин на 2008-2015 роки.

              Значну увагу депутати районної ради приділили обговоренню та затвердженню низки районних програм: : розвитку медичної допомоги вторинного рівня Жашківського району на 2016-2017 роки, розвитку паліативної допомоги на 2016-2020 роки, комплексну програму забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території Жашківського району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016-2020 роки, шкільний автобус на 2016-2018 роки, енергоефективності, енергозбереження у Жашківському районі на 2016-2019 роки та створення зручних та доступних умов реалізації юридичними та фізичними особами права на одержання адміністративних послуг у сфері  державної реєстрації  в Жашківському районі  на 2016-2020 роки, оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2016-2020 роки.

               Не обійшли депутати увагою і питання внесення змін до до регламенту Жашківської районної ради та   затвердили графік особистого прийому громадян депутатами районної ради.

               Серед іншого, народні обранці не підтримали питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності ТОВ «Червона Зірка», про організацію харчування у загальноосвітніх закладах району, про внесення змін до складу постійних комісій районної ради, з усіх інших питань було прийнято відповідні рішення.

               Кожне питання, яке виносилось на порядок денний проходило досить конструктивне та активне обговорення.« повернутися до списку новин