Жашківська районна рада

5 жителів Жашківщини затримали за розповсюдження наркотиків

Переглядів: 2580

Слідчий відділ прокуратури Черкаської області спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито діяльність групи осіб, які займались незаконним розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин на території області. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури. 

Так, у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у великих розмірах), у порядку ст. 208 КПК України затримано 5 жителів Жашківського району за здійснення діяльності у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин

Одночасно, на підставі рішень суду на території Черкаської області проведено 23 обшуки, за наслідками яких виявлено та ліквідовано дві плантації конопель кількістю понад 400 кущів, вилучено близько 20 кг подрібленої коноплі, 50 г амфетаміну, 300 г макової соломки, понад 100 мл прекурсорів, метадон, таблетки екстазі та ампули «трамадолу», вогнепальну та травматичну зброю, набої до них.

Поряд з цим, у вказаному кримінальному провадженні перевіряється причетність працівників поліції до прикриття незаконної діяльності затриманих осіб у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, в одного з яких під час обшуку також виявлено 2 пакетики подрібненої речовини рослинного походження.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчо-процесуальні дії, готується повідомлення про підозру затриманим особам та вирішується питання про обрання стосовно них запобіжних заходів.
 

Джерело:http://novadoba.com.ua

 « повернутися до списку новин