Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Новини Жашківської районної ради

---

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів та галузей народного господарства

Дата створення: 16:12 16.08.2016

        15 серпня в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів та галузей народного господарства.         На порядок денний виносились такі питання:

Відбулось засідання президії районної ради

Дата створення: 14:17 16.08.2016

        16 серпня відбулось засідання президії районної ради на якому розглядались питання чергової сесії.            Президією погоджено  відповідні проекти рішень, та порядок денний  чергової 7 сесії.  

Заступник голови районної ради Людмила Мазур взяла участь в засіданні апаратної наради РДА

Дата створення: 08:34 15.08.2016

9 серпня 2016 року під час апаратної наради, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, обговорено ряд першочергових питань. У ході наради взяли участь заступник голови районної ради Людмила Мазур, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко, керівники структурних підрозділів РДА, відділів й секторів апарату райдержадміністрації, сільські голови.

Черкащину відвідають бельгійські підприємці

Дата створення: 15:39 09.08.2016

Налагодити співпрацю та обговорити можливі проекти з подальшим залученням інвестицій має на меті економічна місія бельгійських підприємців до Черкас. Вона відбудеться в обласному центрі 19 вересня.

Очільник області розповів, скільки зекономила «прозорра» Черкащина

Дата створення: 11:45 09.08.2016

Понад 5 млн грн уже заощадили завдяки електронній системі ProZorro на Черкащині. Тут із нею працюють рік – розпочали серед перших в Україні. Хоч лише з 1 серпня це стало обов’язковим: усі державні закупівлі у країні тепер проводять винятково у ProZorro.

На сесії Жашківської районної ради депутати працювали конструктивно

Дата створення: 20:19 17.03.2016

           17 березня відбулось   чергове п’яте пленарне  засідання сесії  Жашківської районної ради  сьомого скликання  , яке провів її голова Максим Салій. У роботі пленарного засідання взяли участь представники громадських організацій, начальники управлінь та відділів РДА,  керівники установ, підприємств та організацій, представники засобів масової інформації.

Відбулось засідання президії районної ради

Дата створення: 16:30 16.03.2016

Відбулось засідання президії районної ради на якому розглядались питання чергової сесії.