Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Постійні депутатські комісії Жашківської районної ради

Постійні комісії районної ради

 

 

З питань регламенту, депутатської етики, місцевого

самоврядування,правової політики, законності і правопорядку:

 

 

  1. Шарлай Володимир Іванович             голова комісії  
  2. Чапрак Юрій Вікторович                    заступник голови комісії
  3.  Соболенко Людмила Миколаївна      секретар
  4. Лещенко Роман Миколайович
  5. Голуб Павло Тарасович
  6. Верболоз Наталія Григорівна

    

 

З питань планування, бюджету і фінансів та роботи галузей

народного господарства:

 

  1. Загребельна Галина Іванівна                    голова комісії
  2. Анопрієнко Володимир Михайлович        заступник голови комісії
  3. Волошенюк Світлана Анатоліївна           секретар

4. Данченко Євгеній Михайлович

5. Моткалюк Михайло Володимирович

         6. Загородній Віктор Іванович

         7. Голобородько Оксана Василівна

 

 

 

З питань роботи АПК, соціального розвитку села, земельних

відносин, екології, природоохоронних заходів, приватної власності, підприємницької та інвестиційної діяльності, торгівлі, захисту прав споживачів та побутового обслуговування населення:

 

 

  1. Ремінна Тетяна Миколаївна                      голова комісії
  2. Котко Михайло Григорович                      заступник голови комісії
  3. Шелестовський Віталій Григорович        секретар
  4. Сторожук Олександр Миколайович
  5. Стадник Валентин Іванович
  6. Швець Василь Якович
  7. Остропільський Олег Іванович
  8. Присяжнюк Василь Олександрович

 

 

 

 

 З питань охорони здоров’я, материнства і

дитинства, соціального забезпечення населення:

 

  1. Дергалюк Микола Іванович                     голова комісії
  2. Усатий Анатолій Миколайович               заступник голови комісії
  3. Мартинюк Віталій Анатолійович            секретар
  4. Сібірцев Віктор Анатолійович
  5. Маринкевич Сергій Миколайович

 

 

 

З питань освіти, культури, засобів масової інформації, духовності,

молодіжної політики та спорту:

 

  1.                                                                        голова комісії
  2. Даценко Ольга Вікторівна                            заступник голови комісії
  3. Онищук Геннадій Вікторович                   секретар
  4. Приходько Костянтин Миколайович
  5. Орищук Олександр Петрович
  6. Романюк Сергій Іванович