Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Новини Жашківської районної ради

---

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів та роботи галузей народного господарства

Дата створення: 16:42 08.06.2017

        8 червня під головуванням Галини Загребельної відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів та роботи галузей народного господарства.

На загальних зборах жителів села Скибин обговерно питання об'єднання територіальних громад(відео)

Дата створення: 16:13 03.06.2017

                                                                       

Майже 820 атовців Черкащини цьогоріч отримали матеріальну допомогу

Дата створення: 08:51 31.05.2017

             На Черкащині гарантовану державою підтримку мають майже 8 тисяч учасників антитерористичної операції, яким встановлено статус учасника бойових дій, та 300 осіб, що мають статус інваліда війни. Також необхідну підтримку отримують 264 члени родин загиблих в АТО бійців.

Відбулось засідання постійної комісії районної ради

Дата створення: 08:42 30.05.2017

         

Голова Жашківськівської районної ради Максим Салій привітав зі святом останнього дзвоника учнів Жашківської ЗОШ I - III ступенів №3 ім.Ляшенка Жашківської районної ради Черкаської області

Дата створення: 14:46 26.05.2017

           Сьогодні у загальноосвітніх школах району відбулись урочистості, які зібрали представників усіх поколінь. У заходах брали  участь керівники району, депутати, начальники управлінь і відділів райдержадміністраціії, керівники підприємств, жителі міста та району.           Голова районної ради Максим Салій із задоволенням відгукнувся на запрошення дирекції і взяв участь у святі останнього дзвоника, яке відбулось у Жашківській ЗОШ I-III ступенів №3 імені Ляшенка Жашківської районної ради Черкаської області.