Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

АНАЛІЗ явки депутатів Жашківської районної ради сьомого скликання на пленарні засідання за 2017 рік(відбулося 8 пленарних засідань)

Переглядів: 236

 

№п

/п

 

Список депутатів районної ради VII    скликання

 

Явка на пленарні засідання депутатів районної ради

1.

Анопрієнко Володимир Михайлович

(Депутатська група « Жашківчани»)

4

2.

Волошенюк Світлана Анатоліївна

(Депутатська група « Жашківчани»)

7

3.

Голобородько Оксана Василівна

(Депутатська група « Жашківчани»)

7

4.

Голуб Павло Тарасович

(Депутатська група « Жашківчани»)

2

5.

Данченко Євгеній Михайлович

(Депутатська фракція « Солідарність»)

5

6.

Дергалюк Микола Іванович

(Депутатська група « Жашківчани»)

7

7.

Загребельна Галина Іванівна

(Депутатська фракція « Солідарність»)

8

8.

Мартинюк Віталій Анатолійович (визнано повноваження 23.11.2017)

(Позафракційні)

2

9.

Коломієць Надія Яківна

(Депутатська група « Афганців і учасників АТО»)

7

10.

Соболенко Людмила Миколаївна (визнано повноваження 23.11.2017)

(Позафракційні)

2

11.

Верболоз Наталія

Григорівна (визнано повноваження 23.11.2017)

(Позафракційні)

2

12.

Котко Михайло Григорович

(Депутатська група « Жашківчани»)

7

13.

Лещенко Роман Миколайович

(Депутатська група « Жашківчани»)

6

14.

Мазур Людмила Михайлівна

(Депутатська група « Жашківчани»)

7

15.

Маринкевич Сергій Миколайович

(Депутатська група « Афганців і учасників АТО»)

7

16.

Моткалюк Михайло Володимирович

(Депутатська група « Афганців і учасників АТО»)

7

17.

Орищук Олександр Петрович

(Депутатська група « Афганців і учасників АТО»)

8

18.

Онищук Геннадій Вікторович

(Депутатська група « Жашківчани»)

7

19.

Остропільський Олег Іванович

(Депутатська група « Жашківчани»)

4

20.

Присяжнюк Василь Олександрович

(Депутатська група « Жашківчани»)

5

21.

Приходько Костянтин Миколайович

(Депутатська група « Жашківчани»)

0

22.

Ремінна Тетяна Миколаївна

(Депутатська група « Жашківчани»)

6

23.

Романюк Сергій Іванович

(Депутатська група « Афганців і учасників АТО»)

8

24.

Салій Максим Григорович

(Позафракційні)

8

25.

Сібірцев Віктор Анатолійович

(Депутатська група « Жашківчани»)

5

26.

Стадник Валентин Іванович

(Депутатська група « Афганців і учасників АТО»)

6

27.

Сторожук Олександр Миколайович

(Депутатська група « Афганців і учасників АТО»)

6

28.

Усатий Анатолій Миколайович

(Депутатська фракція « Солідарність»)

7

29.

Загородній Віктор Іванович (визнано повноваження 23.11.2017)

(Позафракційні)

2

30.

Чапрак Юрій Вікторович

(Депутатська група « Жашківчани»)

6

31.

Шарлай Володимир Іванович

(Депутатська група « Афганців і учасників АТО»)

8

32.

 

Швець Василь Якович

7

33.

Шелестовський Віталій Григорович

4

 

« повернутися до списку новин