Жашківська районна рада
Жашківський район, Черкаська область

Графік особистого прийому громадян депутатами районної ради

 

 

                                                                                                                                                                         Додаток

                                                                                                                                                                         до рішення районної ради

                                                                                                                                                                         від  17.03.2016  №5-25/VІІ

 

 

Графік особистого прийому громадян

депутатами районної ради VIІ    скликання

п/п

Прізвище, ім’я та по-батькові

Адреса приймальні

Дні і години прийому

1

Анопрієнко Володимир Михайлович

м.Жашків, вул. Леніна,15

2-ий, 4-ий вівторок місяця, з 10.00-12.00

2

Волошенюк Світлана Анатоліївна

Приміщення конезаводу, громадська приймальня народного депутата України Ничипоренка В.М.

понеділок-четвер з 9.00-13.00

3

Голобородько Оксана Василівна

с.Кривчунка, адмінприміщеня сільської ради

1-а середа місяця з 9.00-12.00

4

Голуб Павло Тарасович

с.Сабадаш, адмінприміщення ТОВ «Сабадаш-Агро»

 2-ий четвер місяця з 11.00-14.00

5

Данченко Євгеній Михайлович

м.Жашків, вул. Перемоги, 2, штаб партії П.Порошенка

 понеділок-п’ятниця з 9.00-17.00

6

Дергалюк Микола Іванович

с.Тихий Хутір, адмінприміщення сільської ради

3-ій четвер місяця, з 9.00-12.00

7

Діхтяр Юрій Володимирович

м.Жашків, вул.Леніна,59 (другий поверх редакції)

20 числа щомісячно, з 10.00-15.00

8

Загребельна Галина Іванівна

м.Жашків, вул.Костромська, 17, адмінприміщення фінансового управління РДА

 4-та п’ятниця місяця, з 9.00-13.00

9

Карпович Тамара Степанівна

с.Шуляки, адмінприміщення ТОВ «Тікич-Агро»

2-а,4-а п’ятниця місяця, з 10.00-13.00

10

Коломієць Надія Яківна

с.Хижня, адмінприміщення сільської ради

щочетверга, з 12.00-14.00

11

Косенюк Олександр Володимирович

с.Соколівка, адмінприміщення ПОП «Соколівка»

щопонеділка з 9.00-12.00

12

Костецький Віталій Віталійович

с.Бузівка, адмінприміщення сільської ради

щоп’ятниці з 13.00-14.00

13

Котко Михайло Григорович

с.Вороне, адмінприміщення ПСП «Відродження»

щовівторка з 10.00-12.00

14

Лещенко Роман Миколайович

с.Побійна, адмінприміщення ТОВ «Прогрес»

щоп’ятниці з 14.00-18.00

15

Мазур Людмила Михайлівна

м.Жашків, адмінприміщення районної ради

щосереди з 8.00-13.00

16

Маринкевич Сергій Миколайович

с.Безпечна, адмінприміщення сільської ради

1-а середа місяця з 10.00-12.00

17

Моткалюк Михайло Володимирович

с.Сорокотяга, адмінприміщення сільської ради

1-ий вівторок місяця, з 9.00-11.00

18

Орищук Олександр Петрович

с.Скибин, адмінприміщення сільської ради

 1-ий понеділок місяця, з 9.00-13.00

19

Онищук Геннадій Вікторович

с.Леміщиха, вул.Радгоспна, 7, адмінприміщення ПСП «Аскольд-Агро»

 понеділок-п’ятниця з 8.00-16.00

20

Остропільський Олег Іванович

с.Червоний Кут, адмінприміщення ТОВ «Березино», вул. Радгоспівська, 11

2, 3-й вівторок місяця з 10.00-12.00

21

Присяжнюк Василь Олександрович

с.Тинівка, адмінприміщення ПСП «Добробут»

2-й вівторок місяця з 10.00-12.00

22

Приходько Констянтин Миколайович

м.Жашків, вул.Костромська,19, зал засідань районної ради

1-ша п’ятниця місяця з 10.00-12.00

23

Ремінна Тетяна Миколаївна

с.Сорокотяга, адмінприміщення контори, вул.Каштанова,25

3-тя субота місяця з 10.00-12.00

24

Романюк Сергій Іванович

м.Жашків, зал засідань районної ради

1-ий четвер місяця, з 15.00-16.00

25

Салій Максим Григорович

м.Жашків, адмінприміщення районної ради

щопонеділка з 9.00-13.00

26

Сібірцев Віктор Анатолійович

с.Королівка , адмінприміщення сільської ради

1-ша середа місяця, з 10.00-14.00

27

Стадник Валентин Іванович

с.Вільшанка, адмінприміщення сільської ради

щовівторка з 10.00-13.00

28

Сторожук Олександр Миколайович

м.Жашків, вул. Садова, 56а

Понеділок-пятниця з 10.00-13.00

29

Усатий Анатолій Миколайович

с.Безпечна , адмінприміщення сільської ради

4-а п’ятниця місяця з 10.00-12.00

30

Фуркало Олександр Вікторович

с.Конела, адмінприміщення сільської ради

1-а, 3-я п’ятниця місяця з 9.00-14.00

31

Чапрак Юрій Вікторович

м.Жашків, вул. Промислова,1, адмінприміщення УкрАгроНПК

щопонеділка з 10.00-12.00

32

Шарлай Володимир Іванович

м.Жашків, вул.Залізнична 5а;

 

понеділок-п’ятниця з 10.00-17.00

 

33

Швець Василь Якович

с.Тетерівка, адмінприміщення сільської ради

щовівторка з 10.00-13.00

34

Шелестовський Віталій Григорович

с.Марійка, адмінприміщення сільської ради

2-а, 3-а п’ятниця місяця з 15.00-17.00

         

 

 

                                                  Керуючий справами                                             Н.В.Цимбал

                                                  районної ради                                      

Завантажити:

  1.  рішення (0.07 МБ)
  2.  графік (0.06 МБ)